Каталог товарів

Програма лояльності для клієнтів інтернет-магазину світлотехніки в Україні

Програма лояльності все більше набирає обертів у всьому світі. На основі цієї системи знижок можна заощадити до 20% на покупці світлотехніки. Потрібно лише бути поінформованим програмою лояльності від Імперії Світу та не втрачати можливості скористатися нею. Імперія Світла надає велику кількість бонусів своїм клієнтам, а показник ціна/якість дуже висока. Ми надсилаємо всі сили, щоб у Вас залишилися лише позитивні відгуки про користування нашим сервісом.

Система знижок Імперії Світла може бути корисною для кожного клієнта. Ми намагаємося максимально спростити використання інтернет-магазину, і даємо можливість отримати додаткове задоволення від покупки не лише в емоційному плані, а й у фінансовому. Навряд чи хтось не любить заощадити додаткову копійку, не втрачаючи якості та отримуючи бажане. Програма лояльності Імперія Світла в Україні чудова можливість для кожного з клієнтів придбати бажане дешевше.

Як працює програма лояльності Імперія Світла в Україні?

Всі клієнти, які купують товари в нашому магазині, беруть участь у дисконтній програмі.

Умовно, клієнтів можна поділити на зареєстрованих та незареєстрованих. Хочемо відзначити одразу, що зареєстровані користувачі одержують більше прерогатив. Реєстрацією вони підтверджують свою участь у житті компанії Імперія Світла, та показують своє бажання рухатися разом із нами! Знижка нараховується відразу на покупку, і зараз на всі наступні покупки (для зареєстрованих користувачів).

Розмір знижок для незареєстрованих користувачів:

Підсумкова сума більша за 200 грн – знижка 1%
Підсумкова сума більша за 500 грн – знижка 3%
Підсумкова сума більша за 1000 грн – знижка 5%
Підсумкова сума більша за 5000 грн – знижка 7%
Підсумкова сума більша за 10000 грн – знижка 10%

Усі незареєстровані покупці отримують одноразову знижку, розмір якої залежить від обсягу покупки.

Знижки для зареєстрованих покупців одразу після реєстрації складає 3%. Кожне придбання сумується з попереднім, збільшуючи розмір знижки. Тож якщо загальна сума покупок зареєстрованого користувача склала:

1000 грн – знижка 5%
5000 грн – знижка 7%
10000 грн – знижка 10%

Для всіх іменинників діє додаткова знижка 15% протягом тижня з дня народження. Нам дуже приємно, коли Ви приділяєте свій час нашому магазину у святкові дні. Саме тому ми даруємо нашим іменинникам чудову знижку!

Звертаємо увагу, що знижки поширюються на всі товари, крім акційних та спеціальних пропозицій. Наш каталог насичений великим асортиментом та вибором світлотехніки в Україні. Програма лояльності від Імперії Світла знижує всі ціни для наших клієнтів, за деякими винятками.

Для дизайнерів, електриків, будівельників, а також оптових покупців діє лояльна програма співпраці. Всім вищезгаданим категоріям наших клієнтів рекомендуємо звернути увагу на цю програму. Ви можете значно підвищити свій прибуток або економію за допомогою цієї пропозиції.

Світлотехніка – це завжди потрібне та затребуване обладнання. А коли такі можливості перед нашими клієнтами, то від них не можна відмовлятися. Продумана система знижок на світлотехніку від Галереї Світлана завжди приємна і корисна споживачам. Ми спрямовуємо всі сили для того, щоб у Вас залишилися лише позитивні спогади про наш магазин.

Отримати більш детальну консультацію можна за телефонами:

ПН-ПТ з 9:00 до 19:00,
СБ-НД з 10:00 до 16:00

Або, пишіть нам на електронну адресу: gallerylight.office@gmail.com

Наша адреса: 03150, Україна, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, д. 84, офіс 110/2.

Зворотний дзвінок